Uwielbiasz ćwiczyć, jednak nie masz już pomysłu na to, czego słuchać? Na szczęście serwisy streamingowe i nasze smartfony pozwalają na różne rozwiązania.

Najczęściej słuchamy muzyki. Czas treningu to najlepszy moment na odpalenie jakiś składanek z muzyką, której nie znamy. Zawsze możemy przerzucić dalej, jeśli jakaś nuta nam się nie spodoba. Niemniej jest to świetny patent na poznanie nowych artystów.

Blog muzyczny

Podczas treningu nasza głowa tak naprawdę jest nieco wolniejsza niż podczas innych aktywności. Możemy skorzystać z tego i… uczyć się poprzez słuchanie podcastów. Są one świetnym sposobem na zabicie czasu na bieżni czy rowerku. Te ćwiczenia są monotonne i nie wymagają większej uwagi.

Kolejnym sposobem jest oglądanie seriali. Możemy obecnie mieć Netflix czy Player na telefonie i oglądać ulubione filmy czy seriale. O ile przy treningach siłowych, które wymagają większej uwagi, mogą one się nie sprawdzić, o tyle przy monotonnym cardio jak najbardziej. Warto ten czas treningu spożytkować podwójnie.